Yukarı

Hakkımızda

2007 yılında Eğitimciler tarafından ilk olarak Sarıgazi Sancaktepede kurulan Ekin Sürücü Kursu yaptığı yeniliklerle sektöründe öncü konuma gelerek lider bir kurum olma yolunda hızla ilerlemektedir. Sektöründeki birçok firmanın birebir taklit ettiği bir kurum haline gelen Sarıgazi Ekin Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığının denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Her yıl düzenli olarak yapılan çeşitli etkinlikler ile topluma bilinçli bir sürücü olma konusunda destek vermektedir. Kursumuzda A2(Motosiklet ehliyeti)-B(otomobil minibüs kamyonet ehliyeti)-D(Çekici Tır Ehliyeti)-E(otobüs ehliyeti)-H(Özürlü Ehliyeti)-G(İş Makinesi ve Operatörlük Belgesi)-SRC ve Psiko Teknik Belgeleri verilmektedir.

Sarıgazi Ekin Sürücü Kursu olarak Ulaşımı en kolay kurs konumundayız. Taşdelen-Yenidoğan-Alemdağ-Ömerli-Şile-Sultanbeyli-Samandıra'dan gelen kursiyerlerimiz tek bir vasıtayla rahatlıkla kursumuza ulaşabilmektedirler.Sarıgazi –Sancaktepe de Garanti Bankası ve Vakıfbank'ın hemen yanındayız. Toplu ulaşım araçlarının geçiş yolu üzerindeyiz.

30'ar kişilik klimalı sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır. Teorik ders sınıfları teknolojinin gerektirdiği tüm araç ve gereçlerle donatılmıştır. Trafik İlkyardım motor derslerini içeren animasyon destekli dersler sayesinde sınav başarısını %95 kadar yükseltmiştir.
Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Sarıgazi Ekin Sürücü Kursları adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir.

Online Kayıt Formu

Mailiniz gönderilemedi!
Email başarıyla gönderildi!
Kısa sürede size dönüş yapacağız.Teşekkürler.
Bu alan boş geçilemez
Geçerli bir email adresi giriniz!
Sadece rakam giriniz!
Bu alanı boş geçemezsiniz<
Kod Yanlış!